На кафедрі хірургії №2 проводиться викладання наступних дисциплін:

Факультет іноземних студентів:

"Лікувальна справа - 4 курс"

"Лікувальна справа - 5 курс"

"Лікувальна справа - 6 курс"

- Хірургія

"Лікувальна справа - 6 курс"

- Малоінвазивна хірургія

Стоматологічний факультет:

"Стоматологія - 3 курс"

"Стоматологія - 4 курс"

- Хірургія

Робочі програми

розклад занять

Теоретичні й практичні знання на кафедрі отримують студенти стоматологічного факультету та факультету іноземних студентів. Викладання проводиться українською та англійською мовами.

У відповідності із принципами практично-орієнтованого навчання на кафедрі створено тематичні курси, які оснащені сучасною апаратурою та інструментарієм, що дає можливість проводити заняття на високому науково-методичному рівні.

Навчальний процес на кафедрі для студентів організовано за кредитно-модульною системою, що дозволяє збільшити якість та покращити засвоюваність їх знань та рівень оволодіння практичними навиками.

Вперше на теренах Східної Європи започаткована європейська методика підготовки фахівців з малоінвазивних оперативних втручань шляхом поетапного відпрацюванням навиків на фантомах та зооопераційній Освоєння техніки виконання лапароскопічних операцій починається в тренажерному залі, де вивчається спеціальна апаратура і інструментарій, на фантомах засвоюють та вдосконалюють принципи роботи інструментами, навики зав’язування інтра- та екстракорпоральних вузлів.

Заняття в тренажерній залі

Одна з установок працює в операційній віварію, де проходять підвищення кваліфікації лікарі-хірурги, навчаються лікарі-інтерни.

Навчальний процес в зооопераційній

В розпорядженні кафедри п’ять учбових кімнат, один комп’ютерний клас, один конференц-зал. Навчальні кімнати кафедри оснащені відео системами, моніторами, комп’ютерами, які підключені до мережі Internet, що дає можливість використовувати у навчальному процесі відеофільми, трансляції оперативних втручань в режимі on-line, анімаційні моделі та таблиці.

Конференц-зал та комп’ютерний клас кафедри